O NAS

Lek. wet. Agata Blusiewicz

Ukończyłam studia na wydziale medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2009r. Po uzyskaniu dyplomu zdobywałam doświadczenie w jednej z krakowskich lecznic.. Uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach stale pogłębiając wiedzę z zakresu medycyny weterynaryjnej.

Agnieszka Tokarczyk

Zwierzęta od zawsze były mi bliskie. Przez wiele lat zajmowałam się opieką nad bezdomnymi i dzikimi zwierzętami w Fundacji Czarna Owca Pana Kota. Jako opiekunka królika Radara, trzech kotek oraz psa, chętnie doradzę w kwestii prawidłowej diety i opieki nad zwierzętami. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dla zwierząt, jak również samodzielnie prowadziłam warsztaty i szkolenia dla wolontariuszy odnośnie postępowania przed medycznego oraz prawidłowych zasad opieki i higieny zwierząt.

Lek. wet. Michał Skóra

Ukończyłem Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2012 r. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem w przychodniach weterynaryjnych dla małych zwierząt pod Wrocławiem, w Poznaniu oraz na licznych seminariach weterynaryjnych. W pracy najbardziej pasjonuje mnie możliwość niesienia pomocy zwierzętom w potrzebie, szczególnie w zakresie neurologii, diagnostyki obrazowej i w nagłych wypadkach. Wolny czas spędzam na wędrowaniu i odkrywaniu nowych miejsc, jeżdżąc na motocyklu i rolkach lub w towarzystwie znajomych i rodziny.

Ewelina Wojtacha

Ukończyłam studia na wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Moją największą pasją jest szkolenie psów – aktywnie uczestniczę w treningach, seminariach a także zawodach z posłuszeństwa sportowego z moim owczarkiem belgijskim. Opiekuję się też kotem i psim seniorem (mix amstafa). Dodatkowo zainteresowałam się fizjoterapią psów – ukończyłam kurs, dokształcam się na seminariach i praktykach.

Przychodnia Weterynaryjna Abwet została stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu Państwa ulubieńców. Dysponujemy wyposażoną salą operacyjną oraz zapleczem pozwalającym w pełni zadbać o zdrowie Waszych pupili.
W trosce o pacjentów stale doskonalimy umiejętności  zdobywając najnowszą wiedzę z zakresu weterynarii.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług.